Декоративні фонтани, садові фігурки, садові меблі, декор для дому: журнальні столики, картини, панно — це не повний перелік видів продукції, яку можна купити в інтернет-магазині «Будинок Фігурок». Наша компанія була створена у 2014 році. Молода, але дружна і вже досвідчена команда засновників зуміла організувати великий торговий майданчик, асортимент продукції якого становить понад 1000 товарів! І це не межа.

Незабаром ми збираємо розширювати склад. Співпраця з новими перевіреними виробниками дозволить нам зрости до масштабів гіпермаркету. Ми хочемо не просто дивувати, а захоплювати та задовольняти будь-які побажання клієнтів щодо вибору виробів для декору саду, прибудинкової території, дитячих майданчиків та іншого виду об'єктів.

 

«ДомФігурок» — величезний асортимент товарів, вигідні умови співпраці


«ДомФігурок» — інтернет-магазин, в якому ми зібрали для вас найцікавіші та оригінальні вироби для оформлення прибудинкової території, саду, квітника, дитячого майданчика та навіть просторої вітальні. За допомогою різноманітних декоративних елементів, представлених на нашому сайті, можна прикрасити не тільки екстер'єр або додати оригінальності інтер'єру будинку, але й пожвавити нудні, тьмяні лікарняні коридори, подарувати радість від споглядання улюблених казкових та мультяшних героїв дітям у дитячих садках.

Асортимент товарів включає найпопулярніші види продукції:

  • садові фігури: гноми, собаки, кішки, домашні, дикі тварини, птиці, казкові герої, ангелочки, релігійні, новорічні фігурки, екзотичні тварини, рептилії, садові поливалки та ін. кольори. Відрізняються вони також розмірами, вибирайте відповідні варіанти з найбагатшого асортименту.
  • декор для дому: журнальні столики, світильники, свічники, картини, панно, вази, скарбнички.
  • декоративні фонтани представлені різноманітного виду виробами: зображення людей, тварин, предметів, казкових персонажів та ін.
  • кашпо - підставки для квітів. 

Інтернет-магазин «ДомФігурок» встановлює найнижчі ціни на реалізовану продукцію. Ми співпрацюємо з перевіреними українськими виробниками, оскільки поставили собі за мету зробити якісні товари доступними для всіх без винятку споживачів. Продукція, вироблена за кордоном, коштує дорожче, хоча українські товари не поступаються їй якістю. Мінімальна націнка на вироби, що реалізуються, встановлюється нами також за рахунок високого товарообігу. На даний момент ми приймаємо до 10 замовлень на день, а це понад 3000 замовлень на рік. Ця інформація дозволить вам переконатися в тому, що інтернет-магазину «Будинок Фігурок» можна довіряти. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте такі переваги:

  • найвищий рівень сервісу: консультації менеджерів магазину, допомога у виборі продукції, оформленні замовлення, своєчасна доставка товарів;
  • зручний шопінг у режимі «онлайн»;
  • можливість обміну товару не лише за наявності ушкоджень, а й у тому випадку, якщо він вам просто не сподобався. Хоча відгуки наших клієнтів свідчать про те, що насправді вироби виглядають набагато привабливіше, ніж на фото.
  • оплата продукції будь-яким, зручним для вас способом;
  • пропонуємо на продаж товар високої якості, створений на сучасних виробничих майданчиках відповідно до встановлених вимог та норм;
  • ви платите тільки за доставку, упаковка надається нами безкоштовно (картонна коробка з пінопластом та решетування)!

Наша продукція не тільки красива та практична, але й довговічна, оскільки виготовлена із стійких до механічних впливів матеріалів, та оброблена стійким до погодних умов покриттям. Всі товари є у наявності на складі магазину. Ви можете самостійно забрати їх чи замовити продукцію з доставкою.